ابراهیم تحصنی

دوره های جامع و حرفه ای برای مهارتهای آزمون آیلتس

ابراهیم تحصنی
متخصص آموزش زبان و مدرس رسمی آیلتس از IDP Australia

ابراهیم تحصنی از معدود مدرسین IELTS در ایران است که توانسته در هر دو مهارت Speaking و Writing به نمره 9 آکادمیک دست پیدا کند و همزمان حائز مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی TESOL از کالج ساسکس داونز انگلستان با درجه Merit نیز باشد.

Ebi Tahasoniاو با 10 سال سابقه در تدریس زبان انگلیسی و آموزش مهارتهای مربوط به آزمونهای بین المللی IELTS و TOEFL، از سال 1388 و پس از دریافت مدرک IELTS آکادمیک با نمره کامل 9 با تمرکز کامل بر این آزمون، مخصوصاً مهارتهای Reading، Writing و Speaking به صدها متقاضی مهاجرت و ادامه تحصیل جهت حصول نمره مورد نظر ایشان در آزمونهای آکادمیک و جنرال با موفقیت کمک کرده است.

با دارا بودن گواهینامه دوره "تدریس IELTS و تحلیل کارکرد و مشکلات اصلی متقاضیان ایرانی این آزمون" از کالج ساسکس داونز انگلستان و زیر نظر خانم سولا (دیکی) دالبی (ممتحن معروف مرکز ایران آیلتس و نویسنده کتاب مطرح IELTS Graduation از انتشارات مک میلان) و همچنین دارا بودن مدرک سطح سوم زبان انگلیسی یعنی بالاترین و معتبرترین مدرک این زبان، ابراهیم تحصنی یکی از بهترین گزینه ها جهت آمادگی برای آزمون با اطمینان کامل از یک نتیجه موفقیت آمیز می باشد.

او همچنین به عنوان مشاور، طرف مشورت مؤسسات مطرح آموزش زبان انگلیسی همچون شکوه و کیش بوده و با سابقه مدیریت و نظارت آموزشی بر مؤسساتی همچون آریانپور (کالج آریان مشهد)، جهاد دانشگاهی و شکوه، و تدریس در مؤسسات تخصصی آیلتس همچون گام اندیشه شرق و IELTS Club، طراح و مدرس دوره های آموزشی متعددی در این زمینه بوده است. علاوه بر این ابراهیم تحصنی به عنوان یک متخصص حرفه ای آموزش زبان انگلیسی، در تربیت و بازآموزی ده ها مدرس برای کلاسهای کودکان (YLE)، بزرگسالان و IELTS برای مراکز معتبر آموزشی همچون موسسه علوم و فنون کیش و IELTS Club نقشی مهم ایفا نموده است.

در صورت نیاز به مدرس و مشاوری که با دانش و مهارت لازم و از مطمئن ترین راه شما را به نمره دلخواه خود در IELTS آکادمیک یا جنرال رسانده و از مطالعه منابع متعدد و گهگاه متناقض موجود در بازار شلوغ IELTS بی نیاز سازد، کافی است با ابراهیم تحصنی تماس حاصل فرمایید.

 

 

Join me on Facebook
Ebrahim Tahasoni – growing your knowledge

Copyright © Ebrahim Tahasoni 1998-2013. All rights reserved.